HarmonyTalk
home
About HarmonyTalkYour PostsJournal
Jose Feliciano ، قسمت دوم
در ادامه مطلب قبل راجع به Jose Feliciano باید اضافه کرد که وی در مجموع توانسته است که تا کنون شش Grammy Award را نصیب خود کند، این جوایز را دو بار در سال 1968 و مابقی را در سالهای 1984، 1986، 1989 و 1990 بدست آورد. دو جایزه از این جوایز مربوط به کارهای انگلیسی و بقیه مربوط به کارهای اسپانیایی وی بودند. او همچنین در این سالها 16 بار دیگر کاندید دریافت Grammy Award در زمنیه های مختلف مانند موسیقی پاپ، لاتین، بهترین خواننده مرد و ... شد. همچنین در سال 1996 از طرف Billboard Magazine توانست Lifetime Achievement Award را نصیب خود کند، افتخاری که تنها نصیب هنرمندانی می شود که تاثیر گذاریهای پرارزشی در موسیقی داشته باشند. به قسمتی از قطعه Audio File California Dreaming گوش کنید.

فلیسیانو از معدود هنرمندانی است که توانسته در آن واحد در دو زبان انگلیسی و اسپانیایی بصورت پاپ و همچنین کارهای کلاسیک با تولید کنندهای بزرگ موسیقی در جهان قراردهای کاری داشته باشد. شهرت و اعتباری که او دارد آنقدر زیاد بود که مقامات شهر نیویورک یکی از مدارس موسیقی شهر را The Jose Feliciano Performing Arts School نام نهادند.

او از سال 1995 در تعداد زیادی از برنامه های تلویزیونی ظاهر شد و همچنین شروع به مسافرت و اجرای کنسرت در خارج از آمریکا مانند کانادا، انگلستان، سوئیس، ایتالیا، آلمان، ژاپن، کره، فیلیپین، شیلی، برزیل و ... کرد. همچنین در سال 1999 به همراه هنرمندانی چون کارلوس سانتانا و نیز ریکی مارتین ، در برنامه های مخصوص موسیقی شبکه CBS نیز شرکت داشت.

Jose Feliciano , Natalie Cole
به همراه ناتالی (دختر Nat King Cole)
در مراسم Latin Grammys 2003
خوزه فلیسیانو در سال 1971 با سوزان امیلیان (Susan Omillian) آشنا شد و تا مدت ها با او دوست بود این دو در سال 1981 با یکدگر ازدواج کردند. سال 1988 اولین فرزند آنها بنام ملیسا و سال 1991 دومین فرزندشان بنام جاناتان بدنیا آمد. آنها در خانه ای بسیار قدیمی - بیش از 260 سال – در کنار رود خانه Saugatuck زندگی می کنند. آرامش و زیبایی محل به او اجازه می دهد که با خیال راحت به ساخت و ضبط موسیقی بپردازد. خوزه و سوزان در سال 1995 برای بار سوم صاحب فرزند شدند.

می توانید نت موسیقی تعدادی از کارهای این هنرمند را در این آدرسها داشته باشید :

Concierto de Paulinho
Feliz Navidad
Fireworks
La Entrada De Bilbao
Pegao
The First Noel
Niña
مطلب مرتبط :
اگر می خواهید باید همین امروز او را بگیرید

September 28, 2004

نظرات شما
- salam ba tashakor az saite khobeton mikhastam age momkene chand ta ketab dar zamine ahangsazi moarefi konid ba tashakor
navid , October 19, 2004
- I love california dreamin, specially when he says "I WENT TO THE CHURCH" and you hear the Organs!
Babak , September 29, 2004
- I love california dreamin, specially when he says "I WENT TO THE CHURCH" and you hear the Organs!
Babak , September 29, 2004
- Rain آهنگ ساده ایه ولی خب قشگن قسمت اول سه تا آکورد ساده Am ، Em و B7 داره و در قسمت دوم که موسیقی بالا میره روی G بازی میشه و دوباره به Em برمیگرده.
سعید , September 29, 2004
- نت Rain رو ندارين ؟
:: آرش :: , September 28, 2004
- اوخی چه زندگيه ی نازی....چه خونه ی قديمی و قشنگی.....فلیسیانو آدم خوبيه....سبکشم منحصره....از اولشم کارش درست بود.
sara , September 28, 2004
- از آدرس این نتها خیلی ممنون، به جرات میشه گفت که این سایت نه تنتها بهترین سایت موسیقی برای هنرآموزان موسیقی بفارسی هست بلکه یکی از بهترین سایت های فارسی هست.
ندا , September 28, 2004
- thanks for this atrticle ...
, September 28, 2004
- این آهنگ فوق العاده است و بسیار زیبا است ... یادآور خاطرهای بسیاری برای خیلی از گیتاریست ها می باشد، مرسی، ممنون.
سعید , September 28, 2004