گفتگوی هارمونیک | Harmony Talk

تاخیر در اجرای کنسرتهای استونز


ستاره های افسانه ای موسیقی راک گروه رولینگ استونز برنامه اجراهای زنده خود در کشورهای اسپانیا، بلژیک، روسیه، فرانسه و ایتالیا را تغییر می دهند. قرار است تور “A Bigger Bang” در جولای از سر گرفته شود.

کیت ریچاردز (Keith Richards) پس از آنکه طی یک حادثه، اواخر آوریل از درخت به پایین افتاد، مورد یک عمل جراحی در نیوزلند قرار گرفت، اما پس از آن به امریکا و خانه خود برگشت. او هم اکنون در حال استراحت بسرمی برد و می گوید حال عمومی اش بسیار خوب است.

قرار بود این تور اروپایی در تاریخ ۲۷، ماه می از بارسلون آغاز شود، اما اکنون کنسرتها تا اجرا در زاگرب و کرواسی در ۵ جولای، کنسل شده است. متصدیان تور از طرفداران خواسته اند بلیط های خود را تا اعلام زمان بندی جدید حفظ کنند.

گروه رولینگ استونز قبلآ اجراهایی در چین و برزیل و در “Super Bowl” (بازی قهرمانی لیگ فوتبال امریکایی) داشتند.

دکترها در آوکلند (Auckland) گفتند پس از شکایتهایی که ریچاردز از درد ناحیه سر داشت، یک عمل جراحی کوچک جهت رفع فشار روی او انجام گرفت. ابتدا تصور می شد او دچار یک ضربه آرام مغزی شده اما اینگونه نبود ولی با این حال پس از چند روز نیاز به انجام جراحی احساس شد.

reuters.com
گفتگوی هارمونیک

گفتگوی هارمونیک

مجله آنلاین «گفتگوی هارمونیک» در سال ۱۳۸۲، به عنوان اولین وبلاگ تخصصی و مستقل موسیقی آغاز به کار کرد. وب سایت «گفتگوی هارمونیک»، امروز قدیمی ترین مجله آنلاین موسیقی فارسی محسوب می شود که به صورت روزانه به روزرسانی می شود.

۱ نظر

بیشتر بحث شده است