گفتگوی هارمونیک | Harmony Talk

درباره ما

مجله آنلاین «گفتگوی هارمونیک» در سال ۱۳۸۳، به عنوان اولین وبلاگ تخصصی و مستقل موسیقی آغاز به کار کرد. ارایه نقدهای بی طرف و منصفانه توسط دانش اموختگان و صاحب نظران مطرح موسیقی، در راستای آگاهی بخشی و اعتلای موسیقی کشور، از مهترین اهداف این مجله آنلاین است. تاکنون بیش از ۲۵۰ نفر از کارشناسان و صاحب نظران موسیقی به عنوان نویسندگان حوزه موسیقی، نوشته های خود را در «گفتگوی هارمونیک» منتشر کرده اند. سردبیری این مجله از سال ۱۳۸۵ با سجاد پورقناد است.

از اول مارچ ۲۰۱۶، بخش انگلیسی سایت گفتگوی هارمونیک با دبیری محبوبه خلوتی راه اندازی شده است که این بخش از سایت به صورت ماهیانه به روز رسانی می شود.

پوشش مهمترین اخبار موسیقی ایران و جهان، تهیه و انتشار مصاحبه های اختصاصی و ارایه مقاله های علمی، در زمره سایر فعالیت ها و محتوای ارایه شده در این سایت می باشد. تمامی مقاله ها و محتوای منتشر شده، با رعایت کامل قوانین حقوق مالکیت معنوی و با اطلاع و اجازه نویسنده و ذکر منبع صورت می گیرد. وب سایت «گفتگوی هارمونیک»، امروز قدیمی ترین مجله آنلاین موسیقی فارسی محسوب می شود که وابسته به هیچ گروه یا نهاد سیاسی نبوده و به صورت روزانه به روزرسانی می شود.

همه علاقمندان می توانند، در صورت تمایل، مطالب خود را جهت انتشار به آدرس htalk.note@gmail.com ارسال کنند.

بیشتر بحث شده است