گفتگوی هارمونیک | Harmony Talk

گفتگوی هارمونیک سه ساله شد

با همیاری شما دوستان، “گفتگوی هارمونیک” به سومین سال از فعالیت خود رسید. در این سال قصد داریم به فعالیت های بیشتر و جدی تری در محیط غیر مجازی بپردازیم و با همیاری دیگر دوستان محیط وب، برنامه هایی را برای معرفی بهتر هنر موسیقی و بحث های پیرامون آن به مردم، اجرا کنیم.

دوستان زیادی در این سال خواستند که ” گفتگوی هارمونیک” تریبونی باشد برای همه خطهای فکری و انواع اندیشه ها در موسیقی؛ ولی این خواسته از عهده سایت خارج است و اصولا وظیفه ” گفتگوی هارمونیک” تبلیغ برای تمام اندیشه ها نیست.

فهرست “سل” که امسال دومین سال فعالیت خود را آغاز کرده است، میتواند مکانی ایده آل باشد برای رسیدن به نقطه تلاقی اندیشه ها.

اولین برنامه ای که بصورت غیر مجازی در این سال به اجرا در میآید، نشست نویسندگان موسیقی اینترنت است که امسال در شیراز برگزار خواهد شد.

مدیریت این نشست را رضا زارعی به عهده خواهد داشت و با همکاری سایت ” گفتگوی هارمونیک” از ۳۰ فرودین تا ۱ اردیبهشت، پنج برنامه (سخنرانی و کنسرت) به اجرا در خواهد آمد. این برنامه ها در تالار حافظ شیراز برگزار می شود. در حاشیه این نشست، برنامه های مختلفی مانند دیدار با هنرمندان شیراز و شرکت در مراسم شب سعدی و بازدید از دیدنیهای این شهر نیز وجود دارد. ضمنا” به علاقه مندان نوید این نشستهای غیر مجازی را در سالهای آتی میدهیم.

در سالی که گذشت، پست های ” گفتگوی هارمونیک” به ۱۱۷۵ عدد رسید و بیش از ۴۲۰ نفر به عضویت فروم ” گفتگوی هارمونیک” درآمدند که در زمینه های مختلفی از
اصول فراگیری سازها تا مسائل مربوط به فیزیک موسیقی، به بحث و گفتگو پرداختند.

در پایان تشکر میکنیم از همیاری ها و نامه های محبت آمیز شما عزیزان و امیدواریم بتوانیم در راه خدمتگزاری به موسیقی، موفق باشیم.

گفتگوی هارمونیک
گفتگوی هارمونیک

گفتگوی هارمونیک

مجله آنلاین «گفتگوی هارمونیک» در سال ۱۳۸۲، به عنوان اولین وبلاگ تخصصی و مستقل موسیقی آغاز به کار کرد. وب سایت «گفتگوی هارمونیک»، امروز قدیمی ترین مجله آنلاین موسیقی فارسی محسوب می شود که به صورت روزانه به روزرسانی می شود.

دیدگاه ها ۲۲

بیشتر بحث شده است