گفتگوی هارمونیک | Harmony Talk

گفتگوی هارمونیک چهارساله شد

با حمایتها و همدلی شما، به چهارمین سال فعالیت گفتگوی هارمونیک رسیدیم. در سالی که گذشت تلاش کردیم، خوانندگان سایت را با اطلاعات اولیه موسیقی کلاسیک آشنا کنیم. مقالات سال گذشته بیشتر بر روی اطلاعاتی مربوط به کمپانی های مشهور موسیقی کلاسیک، ارکستر سمفونیک های مشهور و رهبرانشان متمرکز بود.

همچنین بسیاری از سازهای موسیقی کلاسیک مورد آنالیز و معرفی قرار گرفت و سولیست های بزرگ آنها معرفی شدند که همچنان به این موضوع خواهیم پرداخت.

در این سال، به ستون نویسندگان سایت سه نویسنده افزوده شدند که علیرضا جواهری، حامد فتحی و هستی نقره چی بودند.

در سال گذشته تالار گفتگوی سایت، تغییر کرد و به دلایل فنی ماهها قادر به فعالیت نبود که از امروز این فروم فعال می باشد و میتواند محلی برای تبادل نظر اعضای فروم باشد، البته به خاطر تغییر فروم اطلاعات قبلی به آدرسی دیگر انتقال یافته تا مطالب قبلی دوستان قابل دسترس باشد. برنامه ای که فروم جدید MyBBاست که امکانات زیادی نسبت به فروم قبلی دارد.

گفتگوی هارمونیک در سال جدید قصد دارد، همچون سال گذشته، با همکاری دوستان اهل موسیقی در شهرستانها، برنامه “نشست پایگاه های مجازی موسیقی کلاسیک ایران” را برگزار کند که هم اکنون مشغول مقدمات برگزاری این برنامه هستیم.

با امید موفقیت روز افزون برای اهالی موسیقی ایران.

گفتگوی هارمونیک

گفتگوی هارمونیک

مجله آنلاین «گفتگوی هارمونیک» در سال ۱۳۸۲، به عنوان اولین وبلاگ تخصصی و مستقل موسیقی آغاز به کار کرد. وب سایت «گفتگوی هارمونیک»، امروز قدیمی ترین مجله آنلاین موسیقی فارسی محسوب می شود که به صورت روزانه به روزرسانی می شود.

دیدگاه ها ۱۱

بیشتر بحث شده است